Fotomeister Pluss

0

FOTOMEISTER PLUSS
Menüü Alammenüü

Andmekaitsetingimused

Fotomeister Pluss OÜ andmekaitsetingimused

Fotomeister Pluss OÜ töötleb isikuandmeid kooskõlas Eesti seaduse ja Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmäärusega.

 1. Mida tähendavad andmekaitsetingimused?

Andmekaitsetingimused määratlevad, milliseid andmeid me kogume ja mis eesmärgil me töötleme klientide ja töötajate isiklikke andmeid.

 1. Kuidas tekib vajadus töödelda klientide isiklikke andmeid?

Ostes kaupa või teenust meie kauplusest, Rävala pst. 8 või e-poest ja tellimiskeskkonnast veebiaadressil: www.fotomeisterpluss.ee, tekib Fotomeister Pluss OÜ ja kliendi vahel leping, mille järgi Fotomeister Pluss OÜ kohustub täitma tellimuse ja klient kohustub selle eest maksma.

 1. Milliseid klientide isiklikke andmeid me kogume ja mis eesmärgil me neid töötleme?
  • Tellides teenuseid/kaupu meie kaupluses Rävala pst. 8 või meie e-poest ja tellimiskeskkonnast www.fotomeisterpluss.ee võime me vajada järgmisi andmeid:
   1. Kliendi nimi – tavatellimuse puhul vajame me enamasti vaid kliendi eesnime, mida kasutame tellimuse täitmiseks ja töömaterjali hoidmiseks vajamineval tööümbrikul. Veebilehelt kaupa või teenust tellides küsime me kliendi ees- ja perekonnanime, et töödelda kliendilt saabuvat makseinfot, saata kaupa pakiautomaati või kulleriga. Kui klient maksab meiega kokkuleppel pangaülekandega, küsime me ees- ja perekonnanime ülekandearve vormistamiseks. Püsiklient saab meie kaupade ja teenuste pealt 5% allahindlust. Püsikliendiks saamise soovi korral küsime kliendilt tema ees- ja perekonnanime.
   2. Ettevõtte nimi, registrikood, käibemaksukohuslase number, e-maili aadress ja/või telefoninumber – Ärikliendilt, kes soovib arvet firmale, küsime me andmeid vastavalt EV Raamatupidamisseadusele.
   3. Kliendi telefoninumber ja/või e-maili aadress – vajame seda juhul kui meil võib tekkida vajadus kliendiga tellimuse või tähtaja täpsustamiseks, tellitud kauba saabumisel kauplusesse, tasumata arve puhul ühenduse võtmiseks, skaneerimistööde jm. pildifailide saatmiseks e-mailile.
   4. EV passi või ID kaardi taotlemisel saadame kliendi soovil meie juures tehtud digitaalse dokumendifoto otse Politsei- ja Piirivalveametisse. Vastavalt dokumendi taotlemise korrale (millega saab tutvuda aadressil www.politsei.ee) peab fotoga saadetav e-mail sisaldama kliendi ees- ja perekonnanime ja isikukoodi. Klient, kes soovib, et meie edastaks tema foto koos isikuandmetega Politsei- ja Piirivalveametisse, kinnitab seda kirjaliku nõusolekuga meie kaupluses. Saadetud pilte hoiustame 2 kuud juhuks, kui pildiga on probleem või kui klient soovib hiljem samast pildist veel mõnda teist dokumendifotot tellida.

 

 1. Töötajate ja tööle kandideerijate isikuandmete töötlemine.

Töötajate ja tööle kandideerijate isikuandmeid töötleme Töölepinguseaduse alusel.

 1.  „Küpsised“

Küpsised sisaldavad infot, mida veebiserver saadab veebilehitsejale ja mida veebilehitseja salvestab. Meie koduleht www.fotomeisterpluss.ee kasutab vaid veebilehe igapäevaseks funktsioneerimiseks vajalikke küpsiseid. Külastades meie veebilehte kinnitate, et nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste kohta leiate: www.aki.ee/et/kupsised.

 1. Isikuandmete turvalisus

Teie isikuandmeid töödeldakse Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seadusest ja teistest õigusaktidega ettenähtud nõuetest kinni pidades.

 1. Teie nõusolek ja õigused

Registreerudes meie veebilehe www.fotomeisterpluss.ee kasutajaks või ostes kaupu/teenuseid ilma registreerumata kinnitate, et olete tutvunud ja nõustunud meie andmekaitsetingimustega ja annate meile õiguse töödelda teie andmeid käesolevas dokumendis äranäidatud eesmärkidel

10. Kontaktandmed

Fotomeister Pluss OÜ

Rävala 8, Tallinn 10143

Tel: 6054348

e-mail: info@fotomeisterpluss.ee

Reg.nr: 12360991