Fotomeister Pluss

0

FOTOMEISTER PLUSS
Menüü Alammenüü

Fotolabor

Fotomeister Pluss labor pakub kõiki tänapäeval levinud fototeenuseid - fotode printimine, skaneerimine, filmide ilmutamine, skaneerimine, fototöötlus jms.

 

Fotode printimiseks kasutame järgmisi printereid:

 

1. Noritsu Green IV kuivlabor - meie kõige uuem printer, mis prindib fotosid alates 10x15 cm kuni laiusega 30 cm (näiteks 30x45 cm või ka panoraamfoto mõõdus 30x174 cm - sõltuvalt kliendi soovist ja pildifaili parameetritest). Tegemist on kõrgekvaliteedilise tindiprinteriga, mille printimise tulemuseks on väga ehtsate värvidega ülikvaliteetsed paberfotod taskukohaste hindadega. 

2. Epson Surelab D700 minilabor - sellega prindime pilte suuruses kuni 21x30 cm - tegemist on tippkvaliteedilise kuivlaboriga, mida iseloomustab tavapärasest avaram värviruum. Paberitest on võimalik valida erinevate eksklusiivsete fotopaberite vahel. 

3. Epson Surelab P8000 suureformaadiliste fotode printer. Sellega prindime suuri fotosid, fotokapasid ja lõuendeid maksimumlaiusega 111,8 cm. Tegemist on uue, kõrgkvaliteetsete fotode printimiseks mõeldud printeriga, millel on samuti väga avar värviruum, s.h. palju pooltoone. Lisa- ja tellimisinfo leiate siit.

 

Filme illmuame Noritsu V50 filmiilmutusmasinaga - sellega ilmutame nii 35 mm kui 120 mm keskformaadis filme protsessil C-41. 

 

Digifotosid on võimalik tellida, laadides need läbi meie tellimiskeskkonna, samuti võite tuua failid andmekandjal meie kauplusesse. 

 

Filmidest ilmutame nii kitsaid kui laiflme C41 protsessiga ja pakume ka mustvalgete filmide käsiilmutuse ning slaidfilmide E6 protsessiga ilmutamise teenust. Filme ilmutame Noritsu V50 professionaalse filmiilmutusmasinaga.

 

Kui Sa meie poodi ei satu, võid saata ilmutamiseks minevad filmid meile Smartposti Tallinna Kaubamaja automaati või Omniva/DPD Viru Keskuse automaati. Telefoninumbriks märgi 372 566 55505 ja palun lisa ümbrikusse kirjake soovitud teenustega (ilmutus, skaneerimine, paberfotod) ning infoga, kas soovid, et saadaksime Sulle negatiivid tagasi pakiautomaati. 

 

Skaneerime filme (rullis, lahtilõigatuna ja kaadri kaupa) kui ka fotosid jms. 35 mm ja 120 formaadis filme skaneerime KIS DKS 1670 minilabori filmiskänneriga.  Slaidid, fotod jms. skaneerime Epson V850 foto- ja filmiskänneriga. Reprofotod prindime kuivlabor Epson Surelab D700-ga või Noritsu Green IV kuivlaboriga, mis tagab parima värvitulemuse nii värviliste kui ka mustvalgete fotode puhul. 

 

Kõikide materjalide näidistega on võimalik tutvuda meie kaupluses Rävala pst. 8. Teenuste hinnakirja leiate siit