Fotomeister Pluss

0

FOTOMEISTER PLUSS
Menüü Alammenüü

Fotolabor

Fotomeister Pluss labor pakub kõiki tänapäeval levinud fototeenuseid - fotode printimine, skaneerimine, filmide ilmutamine, skaneerimine, fototöötlus jms.

 

Fotode printimiseks on meil 3 võimsat töölooma:

 

1. KIS DKS 1510 keemialabor - sellega prindime kuni 20x30 cm suuruseid nn. tavapilte, parima tulemuse saavutame kasutades Kodak Endura profipaberit ja keemiat. Valida saab mati ja läikiva fotopaberi vahel.

2. Epson Surelab D700 minilabor - sellega prindime pilte suuruses kuni 21x30 cm - tegemist on tippkvaliteedilise kuivlaboriga, mida iseloomustab tavapärasest avaram värviruum. Paberitest on võimalik valida erinevate eksklusiivsete fotopaberite vahel. 

3. Epson Surelab P8000 suureformaadiliste fotode printer. Sellega prindime suuri fotosid, fotokapasid ja lõuendeid maksimumlaiusega 111,8 cm. Tegemist on uue, kõrgkvaliteetsete fotode printimiseks mõeldud printeriga, millel on samuti väga avar värviruum, s.h. palju pooltoone. Lisa- ja tellimisinfo leiate siit.

 

Digifotosid on võimalik tellida, laadides need läbi meie tellimiskeskkonna, samuti võite tuua failid andmekandjal meie kauplusesse. Filmi või slaidifilmi ilmutamissoovi korral võib filmirullid meile saata ka Smartposti (Tallinna Kaubamaja smartpost) või Post24 (Omniva Viru keskuse automaat). Peale tellimuse täitmist väljastame Teile arve ja pärast arve tasumist postitame valmis tööd Teile tagasi.

 

Filmidest ilmutame nii kitsaid kui laiflme C41 protsessiga ja pakume ka mustvalgete filmide käsiilmutuse ning slaidfilmide E6 protsessiga ilmutamise teenust.

 

Skaneerime filme (rullis, lahtilõigatuna ja kaadri kaupa) kui ka fotosid jms. Reprofotod prindime peaaegu eranditult kuivlabor Epson Surelab D700-ga, mis tagab iseärnis mustvalgetele fotode parima tulemuse. 

 

Kõikide materjalide näidistega on võimalik tutvuda meie kaupluses Rävala pst. 8. Teenuste hinnakirja leiate siit